Saksıda Hangi Cins limon Yetişir – Nasıl Yetişir – Bakımı Nasıl Yapılır :

Ülkemizde Limon bitkisi genellikle Çanakkale’den başlayıp Hatay’a  kadar   olan  sahil  şeridi  bölgesin de   ve  buralara   yakın  bölgede   yetişebilmektedir. Yani  iklim  isteği  çok  belirgindir. Bu  yüzden yinede evlerde, saksılarda limon  yetiştirmek  istiyorsanız   bu  iklim  istetiğini  tolera edebilecek  çok  etkili  malzemeler   kullanmalısınız. Rekor  Gelişim ile evlerde  limon  ağacı  yetiştirmeyi en  kolay  hale getirebilirsiniz. 

Limon Ağacı Kuruması,Yaprak Sararması, uç kuruması,Dal Kuruması Vb Sorunlarının Çözümü anlatan videolar

Kaliteli Ve Verimli Limon  Yetiştirmek için  Videolu Anlatım

 

Her Cins Ağacın Kuruması, Yaprak Sararması vb. Sorunları Çözen Üreticilerin Tavsiye Videoları

Limon Dışındaki Diğer Her Cinsten Ağaç En İyi Nasıl Yetiştirilir

Her Türlü Bitki için Bakım Videoları

SERA HASTALIKLARI  ÇÖZÜMLERİNİ ANLATAN  VİDEOLAR

Mayer   cinsi  Limon  ağacını  evde saksıda   büyütebilirsiniz.  Güneş  alan  bir bölgede durmalıdır. Ancak  yinede çiçeklerini döküp  meyve vermeyebilir,sarargın olabilir. Yine   bu  sorunu da Rekor  Gelişim  uygulayarak  çözebilirsiniz. Saksıdaki  limon ağacınıza Rekor  Gelişimi, saksının  bütün yüzeyine gelecek şekilde homojen olarak  serpin  ve  çok  az  çapalayarak  toprak altına   karışması sağlanmalıdır Sonrada  sulanmalıdır. Fazlasının  Zararı olmadığı  için korkmanıza gerek  yok. 

Limon Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. 1 adet  dahi Rekor gelişim ürünlerimizden siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com

REKOR GELİŞİM WEB SİTESİ

/ / / / / /

Comments are closed.