Limon Ağacı Gübreleme:

REKOR GELİŞİM

işte sizlere  tecrübelerimizden  dolayı  tavsiyelerde bulunduğumuz Limon ağacı  yetiştiriciliğinde  karşınıza çıkacak  bir  çok  sorunu çözebileceğiniz, hiç  sorununuz olmadığını  düşünseniz de  daha    verimli, kaliteli ve  lezzetli Limon hasadı  yapmanızı sağlayabilecek  olan, Limon gübrelemesinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz  bu  ürün,  son derece ucuz  olup çok az kullanım  oranına sahip ve tamamen doğaldır. Hiç bir yan etkisi yoktur.

 Limon Ağacı kuruması ve Çözümlerini ile  ilgili Videoları İzleyiniz

Limon Ağacı Bakım videolarını izlemek için tıklayınız

Her cinsten ağacın kuruması ve  çözümlerini Anlatan Videolar 

Her Cinsten Ağaç Bakım Videoları

Bu  ana sütü  gibi  doğal  ürün  sayesinde diktiğiniz Limon fidanları çok  hızlı bir  şekilde köklenir ve büyür. Büyüyemeyen,  meyve vermeyen bir fidanınız varsa  büyümeye başlar ve meyve verir. Limon ağacınız Çiçeklerin  dökülmesi,  meyveye yatmaması gibi sorunlar  yaşıyorsa eğer, bu sorunları  ciddi  oranda azaltıp  yok edebilir. Meyve tutumunu en üst seviyeye çıkartarak  meyvelerin bırakın  kendi  kendine dökülmesini, dolu  gibi  doğal afetlerden en az zarar görmesini sağlar. 100 Beygir traktörle   süremediğiniz  bahçenizi – tarlanızı 1 Beygir ile dedeleriniz zamanındaki  gibi sürmeye  başlarsınız. Toprağınız yumuşacık olur ve bütün fiziksel özellikleri iyileşir. Toprağınızın su tutma kabiliyeti  öyle artar gibi, Rekor Gelişimi  kullandığınız fidan ve ağaçlar arasında susuzluktan dolayı kuruma, diğer Rekor Gelişim  kullanmadığınız ağaçlardan  önce   olması söz konusu değildir. Yani Limon ağaçlarınız daha az su ister. Limon ağacınız da kanser, kuruma ve   mantari  hastalıkları daha az görürsünüz yada hiç  görmezsiniz. Akdeniz sineği gibi   zararlıları  neredeyse  hiç göremezsiniz. Yapraklar canlı renkli, kalın, geniş , uç kuruması olmayan bir halde olup,  Öyle verimli,   kaliteli  ve lezzetli Limon meyvesi olur ki,    zaten bu durumda    zirai ilaçları  daha az kullanmaya başlarsınız,  bir süre sonra hiç kullanmadığınız noktaya dahi  gelebilirsiniz.  15- 20 gün daha erken Limon hasadı yaparsınız, yani erkencilik olur, hemde  Ürettiğiniz Limon meyvesinin raf ömrü uzundur.

İşte bütün bu olumlu  sonuçları cebinizden ilave bir  masraf  çıkartmadan,  masrafsız olarak  yapabiliyor olmanız işin en  güzel  tarafıdır. Çünkü  Rekor Gelişim sınıfının  en ekonomik, en ucuz, en az  kullanım oranına sahip, en etkili doğal ve organik  toprak düzenleyicisidir. Limon ağaçları ve diğer bütün ağaçlar için  1 dekara sadece 12 Kg  Rekor Gelişim kullanmanız yeterlidir. Rekor Gelişim bir gübre değildir. Bu  yüzden kök  diplerine, tam kök  boğazlarına vermekten korkmayınız. Hatta özellikle  o  bölgelere biraz daha  fazla  uygulanmalıdır.

 Limon Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. 1 adet  dahi Rekor gelişim ürünlerimizden siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

 

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com

 

/ / / / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.