Limon Ağacı Yaprağı : Limon yaprağı  gerek  hastalıklar  sebebiyle sararma, kuruma, pas  ve delikli  bir   hale gelebilmektedir. Bütün  bunlar  gösteriyor ki  limon  ağacı  hastalıklıdır. Bir  limon  yaprağı  olabildiğince  yeşil, kalın  ve geniş  olmalıdır. Üzerinde herhangi  bir  pas,  leke,  delik  olmamalıdır. Ayna gibi  parlamalıdır. Eğer  limon  ağacı  yaprakları  böyle değilse kesinlikle   tedaviye   ihtiyacı  vardır ağacın. Rekor Gelişim gerek l imon ağaçlarında   gerekse diğer ağaçlarda yaprakları  ayna gibi  canlı,  yemyeşil, passız, deliksiz hale getirir. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde   bunu  rahatlıkla   görebilirsiniz.

Rekor Gelişim açıklamalarımızı okumak  için  tıklayınız.

Limon Ağacı Kuruması,Yaprak Sararması, uç kuruması,Dal Kuruması Vb Sorunlarının Çözümü anlatan videolar

Kaliteli Ve Verimli Limon  Yetiştirmek için  Videolu Anlatım

 

Her Cins Ağacın Kuruması, Yaprak Sararması vb. Sorunları Çözen Üreticilerin Tavsiye Videoları

Limon Dışındaki Diğer Her Cinsten Ağaç En İyi Nasıl Yetiştirilir

Her Türlü Bitki için Bakım Videoları

SERA HASTALIKLARI  ÇÖZÜMLERİNİ ANLATAN  VİDEOLAR

Limon Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. Limon Yetiştiriciliğinin en başlıca ürünlerinden olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz.

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com


No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.