Limon Ağacı Zararlıları : Limon  ağacı  ilaçlama   bölümünde de   bahsettiğimiz gibi  ast  olan  şey bu  zararlıların, hastalıkların   hiç  olmamasıdır. Limon  zararlıları  ve diğer bitkilere gelen  zararlıların  çoğunluğu o  bitkideki  hastalıklı  sorunlu  durumdan  faydalanmak için gelir. Yani  limon  ağacınız sağlıklı    olsaydı  yada sağlıklı  hale gelirse   bu  zararlılar gelmez   yada   tekrar gidecektir. Bunu  rahatlıkla  söyleyebiliriz. Limon  ağaçlarınızı  Rekor Gelişim  ile doğal  yollardan,  en  hızlı   bir  şekilde sağlıklı  hale getirebilirsiniz.

Rekor Gelişim açıklamalarımızı okumak  için  tıklayınız.

Limon Ağacı Kuruması,Yaprak Sararması, uç kuruması,Dal Kuruması Vb Sorunlarının Çözümü anlatan videolar

Kaliteli Ve Verimli Limon  Yetiştirmek için  Videolu Anlatım

 

Her Cins Ağacın Kuruması, Yaprak Sararması vb. Sorunları Çözen Üreticilerin Tavsiye Videoları

Limon Dışındaki Diğer Her Cinsten Ağaç En İyi Nasıl Yetiştirilir

Her Türlü Bitki için Bakım Videoları

SERA HASTALIKLARI  ÇÖZÜMLERİNİ ANLATAN  VİDEOLAR

Limon Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. Limon Yetiştiriciliğinin en başlıca ürünlerinden olan Rekor Gelişim’den  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz.

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.